ברוכים הבאים ל - ZIRA1

Zira1.com זירת המשרדים הגדולה והמתקדמת של ישראל.

אצלנו תמצאו תמונה רחבה של משרדים להשכרה ומכירה. השוכרים והקונים יוכלו "לסייר" בעזרת טכנולוגיית תלת מימד בכל פינה בנכס ואף למדוד אותו מבלי לקום מהכיסא.

עלינו

בזכות טכנולוגיה חדשנית, מחפשים משרדים ONLINE בעזרת צילומי 3D של הנכסים, סרטוני וידאו ומידע מקיף על המשרד וסביבתו. איתור המשרד מתבצע בקלות וביעילות ע"י מנוע סינון חכם ומתקדם, הכולל מספר פרמטרים חשובים כגון – שטח, מיקום, מחיר, רמת גימור המשרד ועוד.

אצלנו בזירה יש חמש קטגוריות מרכזיות: משרדים למכירה, משרדים להשכרה, חללי עבודה, משרדים המצויים בבניין ספציפי, ובנייני משרדים הנמצאים כעת בהקמה- כולל צפי לסיום ורמת הגימור.

באתר תמצאו לא רק את המשרד המתאים עבורכם, אלא גם מידע על הבניין והסביבה, בעזרת מפה אינטראקטיבית, המציגה נקודות ציון חשובות בקרבת מקום כגון – מסעדות, תחבורה ציבורית ודרכי הגעה, מוסדות ממשלתיים ועוד.

היתרונות שלנו

ב- ZIRA1 תוכלו לסנן נכסים בכל הארץ, לקבל ייעוץ מקצועי ולנהל את התקציב שלכם בצורה מדויקת. האתר יציג לכם פירוט עלויות, לצד דמי שכירות הכוללים דמי ניהול, ארנונה וניקיון.

בחרתם מספר משרדים רלוונטיים? בוודאי תרצו לשמור אותם במועדפים, עם הערת תזכורת על כל אחד מהם, או לשתף עם חבר - תוכלו לעשות זאת בקלות ומהירות. נכס שהושכר או נמכר יוחשך במסך המועדפים, וכך תדעו כי אינו רלוונטי עוד.

סגרתם משרד דרך האתר? מזל טוב. אתם עשויים לקבל תגמול, המגיע לסכום של עד עשרות אלפי ₪. בצמוד לכל נכס, רשום מה גובה התגמול אליו ניתן להגיע (למעט נכסים השייכים לתיווך).

ב – ZIRA1 תמצאו משרדים של חברות הנדל"ן הגדולות בישראל, חברות תיווך מובילות, יזמים פרטיים ועוד. התחלתם את התהליך ואתם מרגישים מעט אבודים בתוך הבירוקרטיה? אל דאגה. הסוכן הדיגיטלי שלנו יעזור לכם לנהל את התהליך בצורה חכמה, יעילה ומדויקת, ויוודא שלא תפספסו את הדברים החשובים.

- ZIRA1 מוצאים משרד בלי לקום מהכיסא.